KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17262029
nr 1726 2029
Akvareller
4 st. Signerad T S, 1915, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 27x37 cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:40:27
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm